Fizika Tanulmányi Verseny (8. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Tóth Dániel |
I. | Adorján András |
|
||
Középkori város - történelem verseny (6. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Horváth Hanga Gelencsér Petra Varga Bence |
X. | Constantin Katalin |
|
||
Budapesti Diákolimpia 100m pillangóúszás |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Bagi Fanni |
III. | Mercel Marianne |
|
||
Hevesy György Kémia Verseny (8. osztály) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Tóth Dániel |
III. | Blanár Edit |
|
||
Hevesy György Kémia Verseny (8. osztály) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Kormány Réka |
V. | Blanár Edit |
|
||
Hevesy György Kémia Verseny (7. osztály) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Tresch Bence |
III. | Blanár Edit |
|
||
Hevesy György Kémia Verseny (7. osztály) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Szemes Márton |
VIII. | Blanár Edit |
|
||
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny (8. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Molnár Anna |
II. | Várhegyi Antónia |
|
||
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny (7. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Barabási Melinda |
VII. | Várhegyi Antónia |
|
||
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny (6. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Horváth Hanga |
III. | Várhegyi Antónia |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny szövegszerkesztés kategória (II. korcsoport, 7-8. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Kósi Viktória |
III. | Papp Tamás |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny szövegszerkesztés kategória (II. korcsoport, 7-8. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Lovicsek Krisztián |
IX. | Papp Tamás |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny prezentáció kategória (II. korcsoport, 7-8. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Torzsai Dávid |
VII. | Papp Tamás |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny komplex kategória (II. korcsoport, 7-8. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Hajdú Lívia |
VIII. | Pénzes Sándor |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny komplex kategória (II. korcsoport, 7-8. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Bereczki Boglárka |
V. | Pénzes Sándor |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny komplex kategória (I. korcsoport, 5-6. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Lévai Levente |
IX. | Papp Tamás |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny komplex kategória (I. korcsoport, 5-6. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Varga Bence |
VIII. | Papp Tamás |
|
||
Informatikai Alkalmazói Tanulmányi Verseny Paint kategória (I. korcsoport, 5-6. osztályosok) |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Gerencsér Petra |
VII. | Papp Tamás |
|
||
Kazinczy olvasási verseny budapesti forduló |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Molnár Sándor |
II. | Winkler Marietta |
|
||
Kazinczy olvasási verseny kerületi forduló |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Molnár Sándor |
I. | Winkler Marietta |
|
||
Bolyai matematika csapatverseny országos forduló |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Horváth Csongor Keceli-Mészáros Tivadar Nemes Balázs Petrovics Máté |
II. | Kovács Bélané Polgári Tünde |
|
||
Bolyai matematika csapatverseny területi (megyei) forduló |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Horváth Csongor Keceli-Mészáros Tivadar Nemes Balázs Petrovics Máté |
I. | Kovács Bélané Polgári Tünde |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Horváth Csongor Keceli-Mészáros Tivadar Petrovics Máté |
I. | Kovács Bélané Polgári Tünde |
|
||
Stafétacsi kerületi matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Matyasi Lilla |
I. | Mezei Anna |
|
||
Stafétacsi kerületi matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Horváth Csongor |
I. | Kovács Bélané |
|
||
Stafétacsi kerületi matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Rinth Alexa |
III. | Mérész Katalin |
|
||
Stafétacsi kerületi matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Kovács Márton |
II. | Winkler Marietta |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Zergi Máté |
XX. | Winkler Marietta |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Schile Bende |
XIX. | Polgári Tünde |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Cserháti Réka |
XV. | Winkler Marietta |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Cserháti Ákos |
XIV. | Désiné Aradi Edit |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Nemes Balázs |
XI. | Polgári Tünde |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Matyasi Lilla |
XI. | Mezei Anna |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Kovács Márton |
VII. | Winkler Marietta |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Keceli-Mészáros Tivadar |
V. | Kovács Bélané |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Horváth Csongor |
IV. | Kovács Bélané |
|
||
Győr-Sopron megyei Holenda Barnabás matematika verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Petrovics Máté |
IV. | Polgári Tünde |
|
||
Matematika tanulmányi verseny 8. osztály |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Molnár Anna |
III. | Németh Katalin |
|
||
Matematika tanulmányi verseny 8. osztály |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Tóth Dániel |
8. | Németh Katalin |
|
||
Német nyelvi KVIZ játék 5-6. osztály |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Fogarassy Fanni Orosz Zsófia Szedlák Tünde |
7. | Bajnógelné Hasznosi Klára |
|
||
Német nyelvi KVIZ játék 7-8. osztály |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Hódsági Dóra Mikó Alexandra Koziorovszki Lilla |
7. | Bajnógelné Hasznosi Klára |
|
||
Kerületi Rajz Verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Ambrus Dóra |
I. | Guzsváry Csaba |
|
||
Kerületi Rajz Verseny |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Molnár Anna |
IX. | Guzsváry Csaba |
|
||
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Körzeti forduló 6. évfolyam |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Gelencsér Petra Horváth Hanga Mojzer Renáta Orosz Zsófia |
5. | Várhegyi Antónia |
|
||
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Körzeti forduló 5. évfolyam |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Bujdosó Attila Haraszti Petra Janó Tamás Hubai Sándor |
55. | Várhegyi Antónia |
|
||
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Körzeti forduló 7. évfolyam |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Bánátfy Beatrix Szemes Márton Tamás Klaudia Tóth Róbert |
34. | Várhegyi Antónia |
|
||
kerületi Kazinczy-verseny eredményét |
||
Tanuló | Helyezés | Felkészítő Tanár |
Koziorowszki Lilla | IV. | Várhegyi Antónia |
|